Ponad Murami Ponad Murami

Współpraca

Jeśli spodobało Ci się to, co przeczytałeś na naszej stronie i chcesz w jakiś sposób nawiązać z nami kontakt, to ten dział jest dla Ciebie. Jesteśmy otwarci na nowości, ciekawych ludzi i możliwości rozwoju. Przede wszystkim prosimy o wsparcie modlitewne. Jest to dla nas naprawdę ważne i na pewno najbardziej potrzebne na drodze, którą wybraliśmy.

Szukasz formacji dla siebie?

Jeśli zainteresowały Cię nasze rekolekcje i chcesz pojechać z nami, śledź sekcję Co u nas? oraz nasz profil na facebooku, gdzie pojawiają się informacje o najbliższych wydarzeniach.

Jeśli chcesz dołączyć do naszej wspólnoty, ale nie jesteś pewien czy to coś dla Ciebie, napisz do nas, a postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania. W przygotowaniu takich rekolekcji potrzebni są różni ludzie. Najważniejsze, abyś był gotowy do służby. Jeśli nie czujesz się na siłach, aby aktywnie tworzyć z nami rekolekcje, nie martw się. Metod pracy, zaplecza technicznego itp. da się szybko nauczyć – zaangażowanie i życie pasją są bezcenne. Na początku będziesz miał możliwość pojechania na wyjazd jako uczestnik, a dopiero potem stopniowo i w miarę swoich preferencji, sił i talentów, będziesz mógł przejmować kolejne obowiązki. Jeśli z kolei masz już wprawę w organizacji rekolekcji i chcesz podzielić się swoimi metodami i doświadczeniami, będziemy wdzięczni za Twój wkład i nowe doświadczenia, które możesz nam przekazać.

Szukasz formacji dla swojej wspólnoty?

  • jeśli chcesz przyjechać z całą grupą na rekolekcje: tutaj.
  • jeśli chcesz “wynająć nas do poprowadzenia rekolekcji lub spotkania” : tutaj.
  • jeśli chcesz, abyśmy pomogli w istniejącej inicjatywie i byli jej częścią:  tutaj lub tutaj.

Chcesz nam pomóc?

Masz pomysł i chcesz w jakiś sposób pomóc naszej działalności bez angażowania się w nią bezpośrednio, skontaktuj się z nami, a chętnie omówimy szczegóły.

Współpracujemy z:

Skontaktuj się z nami

Chętnie się spotkamy przy dobrej kawie lub herbacie i porozmawiamy. Wszelkie potrzebne informacje znajdziesz tutaj.

Share Project :